VEDA YEMEĞİ- 24/05/2013
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ

 

2013 YAZ KARARNAMESİ İLE BURSA MERKEZ ve MÜLHAKATLARINDA GÖREV YAPMAKTA İKEN TAYİNİ ÇIKAN ADLİ ve İDARİ YARGI HAKİMLERİ ve CUMHURİYET SAVCILARI İLE SON KURA KARARNAMESİ İLE ATAMASI YAPILAN HAKİM ve SAVCI ADAYLARI İÇİN DÜZENLENEN VEDA YEMEĞİ- 24/05/2013

 

          Bursa Adliyesi, mülhakat adliyeler, İdari Yargı'da görev yapan ve 2013 yılı Adli ve İdari Yargı Yaz Kararnamesi ile başka illere atanan Hakim ve Cumhuriyet savcılarımız ile son kura kararnamesi ile ataması yapılan Hakim ve Cumhuriyet savcılarımıza 24/05/2012 tarihinde veda yemeği düzenlendi.

          Yemeğin açılış konuşmasını Cumhuriyet Başsavcımız Sayın Namık YILMAZ yaptı. Konuşmasında tayini çıkan Hakim ve Cumhuriyet savcılarına yeni görev yerlerinde başarılar diledi.

 

 

 

         Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Sayın Mehmet Erkan PINAR, Bölge İdare Mahkemesi Başkanı Sayın Turan ASLAN da düzenlenen yemeğin anlam ve önemine ilişkin konuşmalarını yaptılar.

 

 

 

 

          Tayini çıkan Hakim ve Cumhuriyet savcıları adına Bursa Cumhuriyet Savcısı Ahmet DÖNMEZ, Hakim adayları adına ise Oğuzhan TEKİN duygu ve düşüncelerini içerir konuşmalarını yaptılar.

 

 

 

 

          Konuşmaların ardından Bursa Cumhuriyet Başsavcımız Sayın Namık YILMAZ, Mustafakemalpaşa Cumhuriyet Başsavcısı Doğan Bülent BELLİ'ye, Gemlik Cumhuriyet Başsavcısı Zekeriya BAYAZIT'a, Bursa Cumhuriyet Savcısı Ahmet DÖNMEZ'e, Gemlik Cumhuriyet Savcısı Yücel YAYLA ve Osman KILIÇARSLAN'a, Mudanya Cumhuriyet Savcısı Semih BAĞCI'ya, Orhangazi Cumhuriyet Savcıları Ramazan BALCI ve Yavuz Selim ŞENER', Keles Cumhuriyet Savcıları Abdulbaki DOĞAN ve Mehmet ALAN'a, Hakim ve Savcı adayları Oğuzhan TEKİN ve Faruk DEMİR'e Bursa'da yapmış oldukları görevleri anısına üzerinde Bursa'nın simgesi olan Karagöz ve Hacivat figürünün bulunduğu altın yaldızlı tabak hediye etti.

 

 

          Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanımız ise İnegöl Hakimleri Betül BATU, Ferhat AKSU, Merve AKSU, Mustafakemalpaşa Hakimi Nutullah SUBAŞI, Mudanya Hakimi Ekrem SEVİMLİ, Orhaneli Hakimi Erdal GENÇ, Keles Hakimleri Sibel ALAN ve Ömer TOPAL'a, Hakim ve Savcı adayları Burak DUMANLIDAĞ ve Halil ÇAKIR'a Bursa'da yapmış oldukları görevleri anısına üzerinde Bursa'nın simgesi olan Karagöz ve Hacivat figürünün bulunduğu altın yaldızlı tabak hediye etti.

 

 

          Bölge İdare Mahkemesi Başkanımız Sayın Turan ASLAN tarafından ise Bursa İdari Yargı Hakimleri Rafet TÜRKSOY, Yıldırım TURAN ve Hasan Hüseyin YEŞİLDERE'ye Bursa'da yapmış oldukları görevleri anısına üzerinde Bursa'nın simgesi olan Karagöz ve Hacivat figürünün bulunduğu altın yaldızlı tabak hediye etti.

 

 

          Müzik eşliğinde yenilen yemekte davetli Hakim ve Cumhuriyet Savcılarımız hoşça vakit geçirdiler.

 

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ
 

 

 

Bursa Adliyesi Resmi Web Sitesi © 2012 Tüm Hakları Saklıdır.
Webmaster : Bursa Bilgi İşlem Müdürlüğü
Bu Sitede Yayınlanan Tüm İçerikler, İzinsiz Kaynak Gösterilemez ve Yayınlanamaz.