ADALET BAKANI SAYIN ABDULHAMİT GÜL VE BAŞBAKAN YARDIMCISI SAYIN HAKAN ÇAVUŞOĞLU'NDAN ADLİYE ZİYARETİ

       

25-27 Eylül tarihleri arasında gerçekleşen Uluslararası Mecelle Sempozyumuna katılan Adalet Bakanı Sayın Abdulhamit GÜL ve Başbakan Yardımcısı Sayın Hakan ÇAVUŞOĞLU Bursa Adliyesine ziyarette bulundu.

Bursa Adliyesini ziyaret eden Sayın Abdulhamit GÜL ve Hakan ÇAVUŞOĞLU, Bursa'da Yargı Teşkilatı ile ilgili olarak yapılan çalışmalar ve Buttim'de yer alan Adalet Kampüsü inşaatı hakkında bilgi aldı.

Bursa Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Uğurhan KUŞ'un yapmış olduğu bilgilendirmenin ardından Bursa Buttim bölgesinde yer alan Adalet Kampüs Çalışmalarının hızlandırılmasına ve Bursa'da yer alan yargı kurumlarının kiradan kurtulmasının önemine değinen Adalet Bakanı Sayın Abdulhamit GÜL, yargı teşkilatındaki bu dağınıklığın zamanla giderileceğini söyledi.

Adalet Bakanı Sayın Abdulhamit GÜL ve Başbakan Yardımcısı Sayın Hakan ÇAVUŞOĞLU'na Bursa Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Uğurhan KUŞ ve Bursa Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanı Sayın Ali Rıza BİR tarafından hediyelerin takdim edilmesinin ardından günün anısına Bursa Adliyesi önünde çektirilen hatıra fotoğrafı ile ziyaret sonlandırıldı.

         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bursa Adliyesi Resmi Web Sitesi © 2012 Tüm Hakları Saklıdır.
Webmaster : Bursa Bilgi İşlem Müdürlüğü
Bu Sitede Yayınlanan Tüm İçerikler, İzinsiz Kaynak Gösterilemez ve Yayınlanamaz.